Uzun yıllardır bu işi yapan profesyonel Bağcılar tente firmamız ile hayal ettiğiniz tenteler kısa sürede gerçek olacaktır.

Hizmetlerimiz

10 yılı aşkın süredir profesyonel olarak tente satışı yapan firmamız kapsamlı bir hizmet vermektedir. Bize ulaşarak tente yaptırma isteğinizi iletmeniz halinde tüm süreç tarafımızca titizlikle yürütülecektir. Öncelikle tente yapılacak adrese gelen ekibimiz tarafından keşif yapılacaktır. Mekana uygun tentenin belirlenmesi, ölçülerin alınması, müşterinin bilgilendirilmesi aşamalarından sonra artık tente için ilk adım atılır. Keşif hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Anlaşma sağlanamasa bile keşif için ücret istenmez.

Ölçüler alındıktan sonra tarafımızca tente tasarım yapılır. En ideal ve şık tasarımdan sonra artık size özel olarak tente üretimi yapılır. Kurulum için tentenin hazır olmasından sonra ise artık montaj işlemleri yapılır. Deneyimli çalışanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde kurulum titizlikle yapılır. Tamamen güvenilir ve kullanıma hazır olan tentenin tüm kontrolleri yapıldıktan sonra ise teslim edilir. Bağcılar tente firmamız tüm süreci sizin için titizlikle yürütür.

Tente Modelleri

Tenteler dış mekanları kapalı hale getirmek için pek çok yerde kullanılır.   Evinizde, bahçenizde, balkon ya da terasınızda kullanabilirsiniz. Hatta pencerenizin üstünde oldukça şık karpuz tente yaptırabilirsiniz.

Tentelerin en sık kullanıldığı yerlerden biri de müşterilere hitap eden yerlerdir. Restoran, kafe, düğün salonu, çay bahçesi gibi pek çok yerde tenteler kullanılır. Büyük mekanlar oldukları için genellikle otomatik tenteler kullanılır. Kışın kar, yağmur, rüzgar gibi dış etkilerden korurken güneşli günlerde ise hava almanızı sağlar. Yaz günlerinde ise gündüzleri güneşten korurken, akşamları serin havanın keyfini çıkarırsınız.

Firmamız herkesin istediği tenteyi sunabilmek için tüm tente modelleri ile çalışmaktadır. Karpuz tente, pergola tente, motorlu tente, mafsallı tente, kasetli tente, çift açılır tente, sabit açılır tente gibi pek çok model mevcuttur.

Otomatik Tenteler

Otomatik tenteler şu anda piyasada en çok tutulan en modellerdendir. Büyük mekanlarda severek kullanılması, kullanımının kolay olması gibi pek çok avantajı ile tercih sebebidir. Hem çok estetik dururken hem de tek tuşla kullanılacak kadar kolaydır. Düz ya da kaset tente olarak yapılan modelleri vardır.

Tentelerin kurulumunu yaparken tüm motorlu ve elektronik sistem döşenir. Tente teslim edilmeden önce son kontroller yapılır ve güvenliğinizden emin olduktan sonra kullanıma başlanır. Tek bir kumandaya basarak tenteyi istediğiniz yere kadar açıp kapatmanız mümkündür.

Tente açılıp kapanırken yukarıdan kir ve toz dökülmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Kendi kendisini temizleyen kumaş yapısı sayesinde tente her zaman tertemiz ve yeni görünür.

Bağcılar tente firmamız sadece tente kurulumunu yapmakla kalmaz. Tentenizin gerekli bakım ve onarımları her zaman tarafımızca sağlanır. Böylece tente uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılmaya devam edecektir.

Karpuz Tenteler

Karpuz tenteler en dekoratif ürünlerdir. Genellikle küçük mekanlarda estetik amaçlı olarak kullanılırlar. Pencere ya da kapı üstlerine, balkonlara yapılır. Oteller, kafe ve restoranlar şık bir görünüm için sıklıkla tercih eder. Şık olmasının yanı sıra kullanışlı olması ile de tercih edilir. Bu tentenin kullanıldığı mekanlar hemen ilgi çekecektir.

Sürgülü Cam Sistemleri

Firmamız sadece tente sistemleri üzerinde çalışmaz. Sizler için sürgülü cam sistemleri de yapıyoruz. İstediğiniz mekanın etrafını sürgülü cam ile çevreliyoruz. Üzerini ise tente ile kapatıyoruz. Böylece bir dış mekanı dönüştürmek istediğinizde ihtiyacınız olan her şeyi sizler için sunuyoruz.

Profesyonel Hizmet

Bağcılar tente firmamız uzun yıllardır bu işi profesyonel olarak yapmaktadır. En kaliteli malzemeler, titiz işçilik, teknolojik imkanlar, özel tasarımlar ile sizlere arzu ettiğiniz tenteyi sunuyoruz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda hazırlanan tenteler ile mekanlar arzu ettiğiniz görünüme kavuşur.

Tasarımcılarımız sayesinde sizler için en iyi model hazırlanır ve özel ölçüler sayesinde tam uyum sağlar. Titizlikle çalışan personellerimiz tarafından tenteler sorunsuz bir şekilde kurulur. Güvenliğinden tamamen olunduktan sonra kullanımınıza teslim edilir.

Tente Fiyatları

Firmamız sizler için en makul fiyatlarla hizmet vermektedir. Bizimle iletişime geçerek tente fiyatları hakkında bilgi alabilir, kabataslak fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Yapılan keşiften sonra ise kesin anlaşma sağlanır. En kısa sürede çalışmalar tamamlanarak tente teslim edilir. Siz de bu kaliteli hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

bağcılar tente, bağcılar tente branda, bağcılar otomatik pergola, bağcılar mafsallı tente, bağcılar körüklü tente, bağcılar raylı tente, bağcılar tente firmaları, bağcılar tente fiyatları